برای اینکه راحت تر بتوانید اسپیکر jbl charge 3 اصل را از فیک آن تشخیص دهید قسمت های مختلف اسپیکر charge 3 را با نمونه ی فیک آن بررسی کرده ایم و این کار را با تصاویر جدا برای هر قسمت قرار داده ایم ، پس سعی کنید هم به عکس ها دقیق نگاه کنید و هم نوشته های زیر آن ها را بخوانید.

تصویر اول:

اسپیکر jbl charge 3

در سمت چپ ، اسپیکر jbl charge 3 اصل وجود دارد و در سمت راست آن jbl charge 3 فیک قرار گرفته است. لوگوی jbl که در بالا سمت چپ قرار دارد در نمونه ی اصل حالت برچسپ نیست که با ناخن قابل خراشیدن باشد ولی در نمونه ی فیک در همین قسمت با ناخن می توانید آن را بخراشید.

در بالا سمت چپ در باکس سیاهی که وجود دارد در نمونه اصل توضیحات وجود دارد اما در اسپیکر فیک این توضیحات وجود ندارد.

در بالا سمت راست در اسپیکر اصل علامتی وجود دارد که در نمونه ی فیک وجود ندارد.

تصویر دوم:

اسپیکر jbl charge 3

اسپیکر jbl charge 3 اصل در سمت چپ قرار دارد و همان طور که در عکس می بینید در اسپیکر اورجینال با باز کردن آن روی داخل جعبه ، تصویری وجود دارد که تقریبا بر روی همه ی جعبه های اسپیکر های شرکت jbl قرار دارد اما در نمونه ی فیک همان طور که در عکس می بینید این تصویر وجود ندارد.

تصویر سوم:

اسپیکر jbl charge 3

در زیر جعبه ی اسپیکر اورجینال همان طور که در تصویر مشاهده می کنید بارکد ها و نمادهای استاندارد و نوشته هایی وجود دارد که در نمونه ی فیک چنین چیز هایی وجود ندارد.

تصویر چهارم:

اسپیکر jbl charge 3

در سمت چپ تصویر ، اسپیکر اصل قرار دارد و در سمت راست اسپیکر فیک وجود دارد. همان طور که مشاهده می کنید وقتی اسپیکر اصل را روشن می کنید رنگ چراغ های LED سفید است در حالی که با روشن کردن اسپیکر فیک چراغ های LED رنگ شان سبز می شود.

 

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید …