تشخیص اسپیکر اصل از فیک

در این مقاله نکات لازم برای تشخیص اسپیکر jbl boombox اصل از فیک به همراه عکس توضیح داده می شود ، پس هم به عکس ها و هم به نوشته ها دقت کنید.

تفاوت های جعبه‌ی اسپیکر jbl boombox اصل با فیک چیست؟

اسپیکر jbl boombox

همان طور که در عکس مشخص است اسپیکر jbl boombox اصل در بالا قرار دارد و نمونه‌ی تقلبی آن در پایین قرار دارد. در بالای جعبه‌ی اسپیکر اصل در سمت چپ داخل کادر نارنجی رنگ اسم شرکت یعنی jbl نوشته شده است و در پایین آن اسم اسپیکر یعنی boombox و دو خط نوشته قرار دارد درحالی که در نمونه فیک فقط یک کادر نارنجی رنگ بدون اسم jbl و نوشته‌ی X92  و نوشته های متفاوتی در قسمت بالا سمت راست قرار دارد.

در جلوی جعبه‌ی اسپیکر jbl boombox اصل در قسمت پایین نوشته‌ی بلوتوث قرار دارد اما در نمونه‌ی فیک به جای نوشته‌ی بلوتوث وایرلس قرار دارد البته در تصویر اسپیکر فیک که در بالا می بینید تصویر قسمت جلویی جعبه نیست.

در تصویر اسپیکر jbl boombox که روی جعبه‌ی اسپیکر اصل قرار دارد ، لوگوی شرکت در قسمت جلویی تعبیه شده در حالی که در نمونه‌ی فیک فقط یک مستطیل نارنجی رنگ قرار دارد.(منظورم خود اسپیکر است)

تفاوت های ظاهری بین اسپیکر jbl boombox اصل با فیک

اسپیکر jbl boombox

در عکس بالای بالا که رنگ اسپیکر هم ارتشی است اسپیکر jbl boombox فیک قرار دارد و در دو عکس پایینی اسپیکر اصل قرار دارد.

در اینجا شما متوجه دو تفاوت در دسته‌ی اسپیکرها و دکمه های آنها می شوید. بر روی دسته‌ی اسپیکر jbl boombox اصل نوشته‌ی boombox درج شده است اما بر روی دسته‌ی اسپیکر فیک چیزی حک نشده است.

تفاوت دوم بین اسپیکرها مربوط به دکمه های آنها می شود. دکمه های اسپیکر فیک درشت تر و بی ریخت تر هستند ، همچنین دکمه‌ی play/pause اسپیکر فیک با اصل آن متفاوت است که این تفاوت کاملا در عکس قابل مشاهده است.

تفاوت سوم بین اسپیکرها

 

اسپیکر jbl boombox

عکس بالایی مربوط به اسپیکر jbl boombox اصل است و تصویر پایین ، عکس از یک اسپیکر تقلبی است.

تفاوت هایی که در این عکس مشاهده می کنید بیش از حد واضح هستند. درگاه های اسپیکر اصل با یک پوشش پلاستیکی که روی آن boombox درج شده است پنهان شده‌اند اما در نمونه‌ی فیک ورودی ها با یک زیپ پوشانده شده‌اند.

در کنار درگاه های اسپیکر اصل دو دکمه تعبیه شده که چنین چیزی در اسپیکر فیک اصلا وجود ندارد. همچنین روی اسپیکر تقلبی همان طور که در عکس قابل مشاهده است یک برچسپ فوق العاده بد شکل قرار دارد.

درگاه ها را ببینید مبادا فریب بخورید

 

اسپیکر jbl boombox

همان طور که خودتان هم می دانید اسپیکر اصل عکس بالایی است و اسپیکر فیک در عکس پایین قرار دارد.

در تصویر اسپیکر jbl boombox اصل قسمتی که با کادر سیاه رنگ مشخص شده بارکد اسپیکر قرار دارد درحالی که در همان قسمت اسپیکر فیک چنین چیزی وجود ندارد. تعداد درگاه های اسپیکر اصل بیشتر از اسپیکر فیک است و می توانید در عکس آن را ببینید.

تهیه‌ی اسپیکربلوتوثی jbl اصل به همراه گارانتی معتبر ترااونیکس از abzarnava.com

امتیازدهی: 4.0/5. (1 رای)
منتظر بمانید …