مشکل چاقی

وزن زیاد و چربی های دور شکم استیل بدن انسان را زشت می کند و از جذابیت شکل و فرم شخص می کاهد. وقتی که در جمع کنار دوستان خود نشسته اید ، مجبور می شوید نفس هایتان را در سینه حبس کنید تا شکم کمتر دیده شود اما فایده ای ندارد و بالاخره خجالت زده می شوید. این مسئله برای هر کسی آزار دهنده خواهد بود و قطعا فرد در تکاپو است که وزن خود را هر چه زودتر کاهش دهد.

 

کاهش وزن

کاهش وزن ؛ چه جوری؟

برای حل این مشکل در حال حاضر راه حل های فراوانی وجود دارد از ورزش گرفته تا رژیم غذایی و هزار تا راه دیگر ، اما یک خبر خوش و البته جالب را با شما در میان می گذاریم که حتما به دردتان می خورد و امتحان کردن آن ساده است.

موسیقی می تواند به کاهش وزن شما کمک کند ، بله درست شنیدید اگر به دنبال کاهش وزن هستید ، احتمالا گوش دادن به موسیقی ملایم و دلنشین به همراه کم بودن نور محیطی که در آن غذا می خورید به شما در این زمینه کمک به سزایی می کند.

آزمایشی جالب

طبق نتایج حاصل از تحقیقات ، کسانی که برای صرف غذا رستوران های کم نور با پخش موزیک ملایم را انتخاب کرده اند در مقایسه با افرادی که به سایر مکان ها برای صرف غذا رفته اند ، 18 درصد مواد غذایی کمتری را می خورند.

دلیل این اتفاق چیست؟

پژوهشگران بیان کردند که موسیقی با صدای واضح به گونه ای که شخص با آن ارتباط برقرار کند و هم چنین کم بودن نور محیط باعث ایجاد آرامش در آن مکان می شود و این سبب شده افرادی که در این پژوهش آرامش و راحتی بیشتری را به دست آورده بودند ، غذای خود را آهسته تر میل کنند و به همین دلیل ، هشیاری لازم را داشته و متوجه احساس سیری خود شده بودند و در نهایت سریع تر به هدف خود که کاهش وزن است رسیده اند.

کاهش وزن

هنوز امتیازی داده‌نشده.
منتظر بمانید …